Živanice – M. Třebová 1:0 (1:0)

Na půdě obrovského favorita neprodal Slovan kůži lacino. Na jeho dobře organizovanou obranu vyzrál pouze Balog, který hlavou zužitkoval ve 25. minutě centr Macháčka – 1:0. Jinak se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Po změně stran měly zpočátku navrch Živanice, ale ani Balog, ani Vrážel pojišťující gól nepřidali. Hosté ve snaze vyrovnat zvýšili důraz v osobních soubojích a mnoho nechybělo, aby si remízu odvezli. Domácí brankář Hlouš se však několikrát vyznamenal, střelu Petra Šatníka zmařil s pomocí tyče. V 79. minutě promáchl v rozhodujícím okamžiku novic v třebovském dresu Večeřa. Když se neujal ani Deutschův nebezpečný pokus, zůstaly tři vydřené body na Pardubicku.

Litomyšl – Skuteč 2:0 (0:0)

První poločas nenabídl příliš vzruchu. Největší šanci měli ve 28. minutě hosté, když Odvárka postupoval sám na Šedivého, ale ten mu pokus o kličku vystihl a skvělým zákrokem sebral útočníkovi balon od kopačky. Domácí byli přece jen častěji návštěvou v šestnáctce soupeře, ale několikeré nadějné zakončení v podání Vaníčka postrádalo důraz. Po změně stran nejprve zahrozili hosté po brejku Peška. Z protiakce předvedla Jiskra perfektní útok, Vaníček pláchl po křídle obráncům a předložil před odkrytou svatyni ideálně Benkovi – 1:0. Za tři minuty vyslal Dobr vpřed Adamského a jeho ránu zastavil jeden ze zadáků rukou. Z penalty se dočkal gólu aktivní Vaníček – 2:0. Hosté se nevzdali, ale jejich pokus o nápor se rozbil o soustředěnou defenzivu v čele s bezchybným Šedivým. A protože se neujaly ani brejky domácích, na zaslouženém skóre se nic nezměnilo.

Česká Třebová – Polička 2:1 (1:0)

Kdo přišel na utkání pozdě, neviděl vedoucí gól domácích, který vstřelil v 1. minutě Kubásek. Zvýšit mohl Zadražil, ale nedokázal přehodit gólmana Dittricha. Hosté si šanci vypracovali v 19. minutě, F. Švec branku přestřelil. Ve 41. minutě po standardce hlavičkoval P. Švec, poličský gólman vyrazil míč na roh a po něm mířil mimo Keprt. I po pauze začala Třebová skvostně, ve 47. minutě skóroval po spolupráci s Mackem P. Švec – 2:0. Hosté korigovali v 70. minutě, když gólman Hejl neudržel Opinovu střelu a balon se dokutálel až za brankovou čáru. Poličští bojovali o vyrovnání až do konce, ale i ze druhého jarního zápasu na hřišti soupeře odešli s prázdnou.

Svitavy – Holice 1:2 (0:1)

Zvědaví svitavští diváci čekali s napětím na duel s lídrem přeboru. Odešli zle rozzlobeni na rozhodčího Štěpánka a jeho asistenta Suchomela. V 6. minutě domácí marně čekali na zvednutý ofsajdový praporek, akce hostů pokračovala, skončila faulem a penaltou D. Velinského – 0:1. Hra byla vyrovnaná, když z domácích hrozil zejména agilní Vacek, ale Ondráčka nepřekonal, navíc se po zákroku na něj domácí bez úspěchu dožadovali penalty. V 70. minutě přidal D. Velinský druhou branku a i když Vacek ještě vykřesal svitavské naděje dorážkou, tak vedoucí celek vítězství uhájil.