VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal

20.2.2017

Jeden a půl miliardy ročně. I to je český fotbal

Ústí nad Orlicí, Svitavy – Mládežnickou kopanou čekají změny na úrovni republikových soutěží a tím pádem rovněž v kraji. To byla jedna ze zásadních informací z jednání valné hromady.

18.2.2017

Jednomyslně! Krajský výkonný výbor zvolen

Ústí nad Orlicí, Svitavy – Michal Blaschke byl potvrzen v čele krajského fotbalového svazu, když neměl protikandidáta a získal od delegátů všech čtyřicet hlasů. OFS Svitavy bude ve výkonném výboru opět zastupovat Jindřich Novotný.

15.2.2017

Přípravný gólostroj svitavského celku

Svitavy – K dalšímu přípravnému duelu si zdejší fotbalisté pozvali na lánskou umělkou soupeře z Opatovce a rozdíl dvou tříd byl na hrací ploše jednoznačně patrný.

15.2.2017

Smělé plány Šakalů vylétly záhy do povětří

Moravská Třebová – Chtěli loňského mistra co nejvíce potrápit, netajili se úmyslem zabojovat o senzační postup na finálový turnaj celostátní ligy v sálovém fotbale. Jenže první klání ukázalo, co znamenají letité zlínské zkušenosti v play off.

10.2.2017

Postup? Pro VPS Novabrik jde o „povinnost", pro Šakaly o sen

Polička, Moravská Třebová – Končí „legrace", začíná rozhodující fáze sezony v celostátní lize sálových fotbalistů. V základní části byly určeny čtvrtfinálové dvojice a úvodní zápasy play off se hrají o nadcházejícím víkendu. Projít do závěrečného turnaje Final Four se pokusí i oba zástupci Svitavska v této soutěži.

8.2.2017

Jiskra udržela krok jenom do přestávky

Svitavy – Dva rozdílné poločasy nabídlo přípravné utkání, v němž si svitavští fotbalisté pozvali soupeře z Litomyšle.

6.2.2017

„Pro fotbal musíme udělat mnohem více než v minulosti"

Svitavy – Rozhovor s nově zvoleným předsedou Okresního fotbalového svazu Svitavy, který má za sebou první týdny ve funkci. „Rád bych zapracoval na mediálním obrazu činnosti OFS, který organizuje řadu akcí, ale široká veřejnost o nich prakticky neví," říká Jindřich Novotný.

1.2.2017

V prvním testu hra lepší než výsledek

Litomyšl – K prvnímu přátelskému utkání v rámci zimního přípravného období si fotbalisté zdejší Jiskry pozvali jedenáctý celek přeboru Královéhradeckého kraje.

24.1.2017

Blansko rozhodlo v nastavení

Svitavy – Solidní úroveň mělo první zimní přátelské utkání svitavských fotbalistů. Na umělé trávě v Blansku byli tamnímu účastníkovi moravskoslezské ligy po většinu času rovnocenným soupeřem a nescházelo mnoho, aby si odvezli příznivý výsledek.

23.1.2017

Přepsat dějiny? Šakalové to umí!

Litomyšl – Neuvěřitelné se stalo skutkem. V litomyšlské sportovní hale se moravskotřebovskému mančaftu podařilo senzačně otočit vývoj utkání s Poličkou z 1:3 na 4:3 a poprvé třímá skalp okresního rivala.

17.1.2017

Šakalové trápili Pražany, ale zisku se nedočkali

Polička, Moravská Třebová – Předposlední dějství základní části celostátní ligy v sálovém fotbale se z pohledu okresních zástupců neslo ve stejném duchu jako skoro celý dosavadní průběh sezony.

10.1.2017

„Chci, aby byl okresní fotbal vidět,“ říká nový předseda

Svitavy – Volby do orgánů Okresního fotbalového svazu Svitavy jsou minulostí a nově zvolený výkonný výbor, jenž dostal důvěru klubů, má před sebou čtyři roky práce. Jak všichni jeho členové věří, bude tato práce ku prospěchu kopané v regionu.

6.1.2017

Jindřich Novotný byl zvolen novým předsedou Výkonného výboru OFS Svitavy

Svitavy – Hladký průběh měla volební valná hromada Okresního fotbalového svazu Svitavy.

3.1.2017

Úbytek hráčů a týmů, to je problém číslo jedna

Svitavy /ROZHOVOR/ – S končícím předsedou Výkonného výboru Okresního fotbalového svazu Svitavy Antonínem Kadlecem o fotbale nejen na Svitavsku.

21.12.2016

Novabrik jde do nového roku coby lídr celostátní ligy

Polička, Moravská Třebová – Čtvrté pokračování celostátní ligy sálových fotbalistů svedlo proti sobě poprvé během sezony regionální rivaly. Favorit se v derby dokázal prosadit.

17.12.2016

Mnozí políčili na postup. Dva se budou radovat

Svitavy /III. TŘÍDA/ – Směrem do okresního přeboru nejrázněji nakročil celek Sokola Městečko Trnávka. Na druhé postupové místo je kandidátů celá řada.

16.12.2016

Herně mohou konkurovat všem soupeřům. Jen to chce proměňovat šance a bude lépe

Dolní Újezd – Dvě výhry oproti třinácti porážkám, chudobných šest bodů na kontě a poslední „flek" v tabulce. Ne, podzimní část krajského přeboru se skutečně nezapíše mezi ta období, na něž by v dolnoújezdském Sokole kdovíjak rádi vzpomínali.

14.12.2016

Doma super, venku bude co zlepšovat

Pomezí – Fotbalisté zdejšího Sokola obstáli ve vyrovnané konkurenci krajské I. A třídy v podzimní části více než zdatně. Na jejich kontě je v polovině ročníku dvacet bodů a to je poměrně bytelný základ do jarních odvet.

13.12.2016

Hornoújezdský fotbal se líbil, leč jeho efekt nebyl dostatečný

Horní Újezd – Jedním z fotbalových klubů v regionu, kde nemůže s odehranou podzimní částí panovat spokojenost, je ten hornoújezdský. V I. B třídě skupině B posbíral patnáct bodů, což jistě není dostatek na to, aby se dalo říci, že do jarních odvet může jít v klidu.

12.12.2016

Antidepresiva, Hitchcock, noční můry. Černé myšlenky vládly u Loučné

Cerekvice nad Loučnou – V kritické situaci se nacházejí fotbalisté Slavoje, kteří v podzimní části „bétřídních" bojů vyhořeli, získali pouze pět bodů a aby udrželi příslušnost ke krajské soutěži, musí vzývat jarní zázrak.

10.12.2016

Rezerva mohla mít bodů na svém kontě více, aktuální zisk ale přijímá s pokorou

Svitavy – K příjemným překvapením krajské I. A třídy fotbalistů se v podzimní části zařadil celek TJ Svitavy B. Jako nováček si v soutěži počínal velice zdatně a dlouho dokonce atakoval samotnou špici.

10.12.2016

Nováček se vytáhl. S udržením nebude mít potíže, usadil se na předních pozicích

Opatovec – Vstupuje-li nováček do vyšší soutěže, klade si ve většině případů skromné cíle. Když fotbalisté z Opatovce zahajovali „bétřídní" boje," rozhodně by je samotné nenapadlo, že je konec podzimu zastihne na téměř neuvěřitelném druhém místě.

8.12.2016

Lépe, než se čekalo. Slovan (skoro) na jedničku

Moravská Třebová – Dlouho by museli v třebovském klubu vzpomínat, kdy naposledy zažilo jejich první mužstvo tak vydařený podzim. Zlepšení ve všech směrech přineslo pozici na dohled od přeborové špičky.

7.12.2016

Základ pro jaro je slušný, ovšem mohlo být lépe

Polička – Nebyl to podzim, jaký by plně odpovídal poličským představám. Tamní fotbalisté se nacházejí na jedenácté pozici krajského přeboru, což není umístění, které by je těšilo.

6.12.2016

Podzimní šampión tipařů: Na remízy zásadně nesázím

Radiměř – Do posledního z dvanácti kol podzimní fotbalové Tip ligy Svitavského deníku nebylo jasné, kdo se stane jejím vítězem. Boj o primát se zúžil na tři hráče, mezi nimiž rozhodovala závěrečná desítka zápasů.

5.12.2016

Závěr byl dobrý, ale rozpaky úplně nevymazal

Svitavy – Zdejší fotbalisté přišli v podzimní části soutěžního ročníku o pomyslný titul nejlepšího mužstva našeho okresu. Přes závěrečné zlepšení a posun do lepší poloviny tabulky na osmý post zůstali za očekáváním.

23.11.2016

Podzimní ohlédnutí aneb (Ne)štastná třináctka

Litomyšl  – Zástupci regionu v krajských fotbalových soutěžích mají za sebou polovinu sezony. Zde je stručné zhodnocení jejich výkonů.

21.11.2016

Svitavy se na vítězství pořádně nadřely

Svitavy /OHLASY/ – Ohlédnutí za zápasy posledního podzimního kola nejvyšší krajské soutěže fotbalistů je z pohledu zástupců svitavského regionu pozitivní z poloviny.

21.11.2016

Tři body z Holic? Ty jsou „zlaté“

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Nejlépe, jak mohli, se s podzimní částí rozloučili fotbalisté Poličky. Po velkolepém obratu porazili druhý tým pořadí na jeho hřišti!

18.11.2016

Faktor Kopecký byl rozhodující

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Pro tři ze čtyř zástupců Svitavska v nejvyšší krajské fotbalové soutěži dospělých skončila ve sváteční čtvrtek podzimní část mistrovské sezony 2016/2017. Úspěšně, tedy tříbodově, se rozloučili hráči Svitav, kteří si na domácím umělém trávníku poradili s Hlinskem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies