VYBERTE SI REGION

Fotbal

Z Jiskry plamen nevzešel. V rozhodujících zápasech těžce zklamala

Litomyšl – Jedním z fotbalových klubů, ve kterých s uplynulou sezonou rozhodně nevládla spokojenost, je litomyšlská Jiskra. Na jaře hodlala bojovat o návrat do krajského přeboru, ale přestože do vyšší soutěže prošly tři týmy, ona mezi nimi nebyla.

Celek No-Name rozhodl finále pro sebe

Jedlová – Dvanáctý ročník turnaje v malé kopané Jedlová Cup se poprvé hrál jako Memoriál Jaroslava Cacka jako vzpomínka na dlouholetého činovníka tamního klubu.

Cíl byl splněn. Snad je to předzvěst lepších časů

Moravská Třebová – Na vlásku visel během jarní části krajského přeboru osud fotbalistů z Moravské Třebové. Ti nakonec zvládli klíčová utkání a zachránili se, ovšem v novém ročníku by si podobné nervy velice rádi odpustili.

„Je to o náhodě a štěstí,“ tvrdí nejúspěšnější jarní tipař

Svitavy – Dvaatřicátým vítězem v historii fotbalové Tip ligy Svitavského deníku se stal Lukáš Hořínek z Hradce nad Svitavou. V průběhu dvanácti soutěžních kol nasbíral jednadevadesát bodů a s tímto počinem nakonec neměl konkurenci.

„Co jsme pro fotbal (ne)udělali, to se nám vrátilo“

Polička – Jako den a noc. Velice rozporuplnou sezonu odehráli fotbalisté SK Polička. Podzim se jim povedl náramně, jaro ani trochu a konečné osmé místo tak chtě nechtě vzbudilo spíše rozpaky. Cílem pro nový ročník tak bude výkonnost stabilizovat, ovšem to už pod jiným trenérským vedením.

Svitavský útok je dobrý. Obranu nutno zlepšit

Svitavy – Hned za nejlepší čtveřicí krajského přeboru se v uplynulé sezoně umístili fotbalisté TJ Svitavy. Jejich snahou pro ročník nadcházející bude na tento úspěch navázat a znovu čeřit vody v popředí tabulky.

Bez Kamenné Horky, bez Vendolí. Tamní hřiště budou ležet ladem

Svitavy – Okresní přebor fotbalistů bude mít v nové mistrovské sezoně obvyklých čtrnáct účastníků. Ve III. třídě jich zůstává třináct. Kromě dospělých se hrají rovněž soutěže žactva a přípravek.

Třináct mužstev zkusí štěstí v krajském fotbale

Svitavy – Čtyři celky z regionu budou válčit v nejvyšší soutěži, trojice se představí v I. A třídě a zbylých šest bude usilovat o svoje místo na „bétřídním" slunci.

Qanto Cup: VPS Novabrik na trůnu

Svitavy – Po delší době zůstalo prvenství z fotbalového Qanto Cupu ve svitavském regionu. Stalo se tak v 18. ročníku zásluhou týmu VPS Novabrik Polička, který si ze všech nejlépe poradil s nástrahami jak základních, tak semifinálových skupin a vyřazovacího pavouka.

V okresní „třídě“ se najdou premianti i propadlíci

Svitavy – Největší výsledkový progres proti podzimu zaznamenali fotbalisté z Kunčiny. Naproti tomu nejvýraznější jarní zhoršení, co se bodového zisku týče, není dobrou vizitkou pro Poličku a Pomezí.

79 + 15. To je Qanto Cup 2016

Svitavy – Osmnáctý ročník mezinárodního turnaje v malém fotbale Qanto Cup se uskuteční o nadcházejícím víkendu 25. a 26. června. Celý program se odehraje na dvanácti hracích plochách v areálu Svitavského stadionu.

Neuvěřitelné. Dolní Újezd triumfoval v dorosteneckém přeboru

Svitavy – V posledním kole zvítězili mladí hráči Sokola na půdě Slatiňan a při zaváhání dosud vedoucích Holic se dostali na nejvyšší příčku!

Veteráni pod heslem: „Věk je jen číslo“

Svitavy – Litomyšlský atlet Ivo Strnad vybojoval tituly v tyči a na krátkých překážkách. Medaile získali rovněž další závodníci ze Svitavska.

O loučení na různé způsoby, spáchaném hříchu a nových pořádcích

Svitavy /KOMENTÁŘ/ – Dobojováno jest. Mistrovská fotbalová sezona skončila, přičemž ani její závěrečné dějství nebylo rozhodně prosté pozoruhodného dění. Náboj ve většině případů nescházel.

Čistá fotbalová krása pod Cimburkem

Městečko Trnávka – Dvaadvacet týmů, čtyřiadevadesát utkání, 260 hráčů. Takový byl ve zkratce devátý ročník mezinárodního fotbalového turnaje starších přípravek a mladších žáků, který nesl název Autosteffan Městečko Trnávka Cup 2016.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.