VYBERTE SI REGION

Fotbal

V okresní „třídě“ se najdou premianti i propadlíci

Svitavy – Největší výsledkový progres proti podzimu zaznamenali fotbalisté z Kunčiny. Naproti tomu nejvýraznější jarní zhoršení, co se bodového zisku týče, není dobrou vizitkou pro Poličku a Pomezí.

79 + 15. To je Qanto Cup 2016

Svitavy – Osmnáctý ročník mezinárodního turnaje v malém fotbale Qanto Cup se uskuteční o nadcházejícím víkendu 25. a 26. června. Celý program se odehraje na dvanácti hracích plochách v areálu Svitavského stadionu.

Neuvěřitelné. Dolní Újezd triumfoval v dorosteneckém přeboru

Svitavy – V posledním kole zvítězili mladí hráči Sokola na půdě Slatiňan a při zaváhání dosud vedoucích Holic se dostali na nejvyšší příčku!

Veteráni pod heslem: „Věk je jen číslo“

Svitavy – Litomyšlský atlet Ivo Strnad vybojoval tituly v tyči a na krátkých překážkách. Medaile získali rovněž další závodníci ze Svitavska.

O loučení na různé způsoby, spáchaném hříchu a nových pořádcích

Svitavy /KOMENTÁŘ/ – Dobojováno jest. Mistrovská fotbalová sezona skončila, přičemž ani její závěrečné dějství nebylo rozhodně prosté pozoruhodného dění. Náboj ve většině případů nescházel.

Čistá fotbalová krása pod Cimburkem

Městečko Trnávka – Dvaadvacet týmů, čtyřiadevadesát utkání, 260 hráčů. Takový byl ve zkratce devátý ročník mezinárodního fotbalového turnaje starších přípravek a mladších žáků, který nesl název Autosteffan Městečko Trnávka Cup 2016.

BOREC KOLA: Vyberte třináctého jarního krajského borce

Svitavy /ANKETA/ - Přinášíme další kolo hlasování o krajského Borce kola. Vybírejte nejlepší hráče fotbalového jara.

ON-LINE: Češi nevyhráli ani třetí zápas. Po porážce s Turky tým na turnaji končí

Lens - Poslední zápas ve skupině Češi nezvládli. Draví Turci dobře bránili, sebevědomě kombinovali a dvakrát se jim podařilo rozvlnit českou síť. Čeští hráči se snažili útočit, ale ve finální fázi se jim nedařilo. Ve skupině skončili na čtvrtém místě a s turnajem se loučí. Klíčový zápas jste mohli sledovat v on-line reportáži Deníku od 21:00.

Herně by to šlo. Výsledkově ne

Svitavy /OHLASY/ – Zainteresované osoby se vyjádřily k odehraným utkáním v nejvyšší krajské soutěži fotbalistů. V tomhle ročníku naposledy.

Postupy a pády. Fotbalové týmy (snad) znají svoje osudy

Svitavy – Před rokem touto dobou to pro Svitavsko byla pořádná sestupová kalamita, vždyť jen z I. B třídy tehdy padala tři mužstva. Něco takového se letos opakovat nebude.

Prohrálo, přesto se raduje. Béčko je první a postupuje

Svitavy /I. B TŘÍDA/ – Tak přece se to povedlo! Už před zahájením jarní části si fotbalisté svitavského béčka vytkli za cíl postup do I. A třídy a na tuto metu také dosáhli.

Vítězný závěr sezony jenom pro Jiskru

Svitavy /I. A TŘÍDA/ – Derniéra nevyšla hráčům dolnoújezdského Sokola, ale to „vezmi klidně čert", druhé místo a tím pádem postup do nejvyšší krajské soutěže měl tento celek v předstihu zajištěn a mohl hrát bez starostí.

Svitavy hrály dlouho v deseti, i tak Slovan srazily

Svitavy /KRAJSKÝ PŘEBOR/ – Závěrečným dějstvím se s mistrovskou sezonou rozloučili fotbalisté v nejvyšší krajské soutěži dospělých.

Víkendové fotbalové výsledky z regionu

Svitavy - Jak hrály týmy z okresu v uplynulém mistrovském kole? Odpověď naleznete na následujících řádcích.

Pozvánka na fotbal: Porazit „Turky“ a bude radost

Svitavy – O tomto víkendu se uzavřou krajské fotbalové soutěže. Na mnoha místech se bude vyloženě „dohrávat", najdou se však i stadiony, kde půjde doslova o všechno. A týkat se to bude také družstev ze Svitavska.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.